Prekių grąžinimas

1. Pirkėjas turi teisę nenurodydamas priežasties grąžinti prekes apie tai raštu informuodamas Pardavėją el paštu: kilimukai.lt@gmail.com per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo dienos.

2. Pirkėjo įsigytų nekokybiškų prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“.

3. Pardavėjas negrąžina pinigų už prekes kurios buvo sugadintos dėl netinkamo eksplotavimo.

4. Pirkėjo reikalavimas pakeisti įsigytą prekę analogiškomis prekėmis dėl to, kad Pirkėjui prekės nepatinka dėl formos, dydžio, spalvos, modelio arba grąžinti pinigus gali būti tenkinamas tik Pardavėjui sutikus.

5. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę, Pirkėjas turi pristatyti jas Pardavėjo nurodytu adresu ir užpildyti prašymą dėl prekių grąžinimo. Prašymą ir nuotraukas kuriose aiškiai matytūsi prekės defektas išsiūsti el. paštu: kilimukai.lt@gmail.com

6. Grąžinama prekė turi būti tvarkingai supakuota, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nesuteptos, ir t.t. Būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą.