Apie mus

 “KILIMUKAI.LT” – tai prekinis ženklas užsiimantis mažmenine prekyba kilimais.

            Kilimai namų interjerui suteikia išskirtinumo, todėl tinkamas jo pasirinkimas gali tapti pagrindiniu Jūsų jaukių namų akcentu. Taigi “Kilimukai.lt” jums padės išsirinkti kilimą, kuris sukurs viso interjero vientisumą ir išbaigtumą, pagyvins Jūsų namus ir suteiks kamforto ir jaukumo bet kuriam kambariui.

            “KILIMUKAI.LT”  internetinėje parduotuvėje www.kilimukai.lt galite įsigyti įvairaus stiliaus nuo prabangios klasikos iki modernių, vintažinio stiliaus kilimų. 

PIERRE CARDIN kilimai – aukščiausios kokybės ir stiliaus garantija. Šie kilimai pasižymi modernių atspalvių ir dizaino gama, todėl bus lengva išsirinkti, tinkantį Jūsų namų interjerui ir Jūsų skoniui, kilimą už prieinamą kainą. Visi kilimai turi ,,Sanitized“ sertifikatą ir yra patikrinti ,,T.E.C." labarotorijoje, tai įrodo, jog kilimai yra patikrinti nuo kenksmingų medžiagų, padengti antibakterine danga, apsaugoti nuo dulkių erkučių ir grybelio bei pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis. “Kilimukai.lt” salone rasite taip pat ir  naujausią Pierre Cardin kilimų kolekciją.

ESPRIT prekinis ženklas gali pasiūlyti platų asortimentą: Esprit Cosy Glamour ilgo plauko kilimai, puikus ir stilingas pasirinkimas Jūsų namams; “Blurred”, “Simple” vilnos ir kanapių pluošto kilimai; žaismingi ir spalvoti vaikiški kilimai “Semmel Bunny”, “Rainbow Rabbit”; mergaitiški kilimai “Flower shape”; mandalos raštais puošti kilimai “Mandala” ;

ROYAL HALI – modernios klasikos kilimai, turintys platų modernių atspalvių ir raštų pasirinkimą.

Daugelis kilimų mūsų salone patikrinti nuo kenksmingų medžiagų ir turi “Oeko Tex 100” tekstilės kokybės sertifikatus.

Iškilus klausimams perkant kilimus internetu galite kreiptis el.paštu: info@kilimukai.lt